Інформація щодо обмеження масових заходів!

ВІА "Лийся пісня" Дмитра Доміна

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:50
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
6+
Російською мовою

Про подію

На численні прохання, довгоочікуваний концерт ВІА "Лейся песня" Дмитра Доміна !!!
Спеціальна святкова програма до Міжнародного жіночого дня !!!
 
У 1984 році в місті Сочі проходив всесоюзний конкурс естрадної пісні. У цьому конкурсі брав участь молодий перспективний співак Дмитро Домін. Після виступу до Дмитра підійшов директор Кемеровської державної філармонії Литвинов В.Д. і зробив йому пропозицію стати солістом ВІА «Лейся Песня», в складі якого Дмитро Домін пропрацював до 1990 року.
Через 25 років в травні 2015 року з ініціативи соліста легендарного ВІА «Лейся Песня», Дмитра Доміна, був сформований склад ансамблю, до якого увійшли досвідчені музиканти, які проживають в Україні.
Перед музикантами ВІА «Лейся Песня» Дмитра Доміна була поставлена задача, відтворити атмосферу Вокально-інструментального ансамблю, відродити культуру ВІА і підняти її на належний рівень! Було прийнято рішення зберегти оригінальні аранжування всіх пісень в первісному вигляді і тим самим передати глядачам точний задум авторів цих пісень.
Більшість пісень виконуваних ВІА «Лейся Песня» було написано видатними композиторами ХХ ст. - ХХI ст. : В'ячеславом Добриніним, Д.Тухманова, Ю. Антоновим, В. Шаїнського, Е.Мартиновим.
Абсолютно всі пісні представлені в концертній програмі ВІА «Лейся Песня» ( «Родная земля», «Прощай», «Обручальное кольцо», «Песенка про сапожника», «Вот увидишь», «Кто тебе сказал») глядачі пам'ятають напам'ять і співають разом з артистами під час концертів.
Звучать хіти і українською мовою - «Верба», «Рідна мати моя».
У неповторною, теплій атмосфері, абсолютного єднання артистів і глядачів проходять всі виступи ВІА «Лейся, песня».
Склад ВІА «Лийся пісня» Дмитра Доміна:
Д.Домін - художній керівник, вокал;
Д.Расін - музичний керівник, вокал, клавішні інструменти;
В.Ковлів - вокал, перкашн;
О.Петренко - ударні інструменти, вокал, перкашн;
В.Льоушкін - лідер гітара, вокал;
В.Серебряний - бас гітара, гітара, вокал.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Черкаси.

ВІА "Лийся пісня" Дмитра Доміна відбудеться 1 березня 2020, 19:00, неділя в Палац культури "Дружба народів". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+