Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Сергій Бабкін

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сергій Бабкін вірушає у великий всеукраїнський тур!

Нова сфера, Якою дихає, и яка надихає Бабкіна - «Музасфера» - ширше усією Україною Вже цієї осені!

Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вірушає у великий всеукраїнський тур на підтрімку свого нового альбому «Музасфера».

У вересні Бабкін презентує свой 13-й за рахунками и перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа Платівки увійдуть Легендарні «Де би я», «Хто далі идет» і ще 12 Нових пісень, что створюють неймовірну атмосферу, в якові можна буде занурітіся на концерті: світ Ідей, музики та містікі Бабкіна.

Грандіозній тур, Який розпочнеться у второй половіні листопада, тріватіме більше 3 місяців, и закінчіться у лютому 2019 року. За цею годину Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Черкаси.

Сергій Бабкін відбудеться 23 січня 2019, 19:00, середа в Палац культури "Дружба народів". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+