У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Фламенко Шоу Ромео і Джульєтта

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Ромео і Джульєтта»
Історія кохання, розказана мовою танцю.
 
  "Чарівний світ іспанського фламенко... Музика каблуків і кастаньєт, чарівні рухи рук, помахи віяла... 
Артисти "Flamenco Live" перенесуть Вас на узбережжі спекотної Андалусії! 
Flamenco Live – це унікальний арт-проект, який об'єднав в собі професійних артистів міжнародного рівня, виконують живе, органічне і щире іспанське фламенко. 
 
Колектив увібрав в себе кращих танцюристів, гітаристів, кантаорів (вокалістів) і перкусіоністів, які присвячують своє життя тому, що називається " puro flamenco – - чисте справжнє фламенко у всьому його різноманітті! Всі учасники колективу багаторазові лауреати міжнародних конкурсів, в числі яких такі як"Viva España". Провідний танцюрист колективу - El Tebi, виступав на сценах іспанських театрів і "таблао", в числі яких, знамените "Casa Patas" в Мадриді! 
 
Музика каблуків і кастаньєт, чарівні рухи рук і помахи віяла... 
Артисти FlamencoLive перенесуть Вас на узбережжі спекотної Андалусії!
 
Для найдосвідченіших глядачів артисти національного театру танцю Іспанії "Flamenco Live" підготували нову унікальну програму "Легенда про Ромео і Джульєтту" в стилі фламенко. 
 
Це абсолютно нове, несподіване трактування знаменитої повісті Шекспіра, де легендарна історія про кохання, розказана мовою пристрасного іспанського танцю.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Черкаси.

Фламенко Шоу Ромео і Джульєтта відбудеться 28 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в Палац культури "Дружба народів". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+