У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Верка Сердючка

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Всех, кто хочет получить мощный заряд позитива, приглашаем на концерт Верки Сердючки и его театра.
Этот эпатажный проект - один из самых успешных на эстраде всего постсоветского пространства.

Уже более десяти лет держится на сцене Верка Сердючка, не переставая веселить публику своими задорными песнями и остроумными шутками. Поклонники непредсказуемого артиста всегда рады встречам со своим кумиром.

Кроме яркого комедийного таланта, Андрей Данилко еще и очень музыкален. Он выпустил несколько популярных альбомов. А в 2007 году Верка Сердючка победила в национальном отборе и представляла Украину на Евровидении, где без труда заняла второе место. Где бы ни выступала Сердючка, она всегда это делает весело, оригинально и талантливо.

Предлагаем вам купить билеты на концерт Верки Сердючки и провести приятный вечер в компании непревзойденного Андрея Данилко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Черкаси.

Верка Сердючка відбудеться 28 лютого 2013, 19:00, четвер в Палац культури "Дружба народів". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.