У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Державний Ансамбль пісні і танцю «Дух Грузії»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт Державного Ансамблю пісні і танцю «Дух Грузії» в Черкасах відбудеться 25 жовтня 2019 р, 19.00 ПК «Дружба народів».
Вперше на сценах України та Молдови Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Мхедрулі» з новою програмою «Дух Грузії».
 
Яскраве автентичне шоу, що виконується носіями національного фольклору, одягнене в академічні форми оповідань про Грузію: про її історії, легендах і людей, про хоробрість і доброту, про військові перемоги, а також про любов і повагу до жінки.
 
У сценах з національної історії Грузії і Кавказу виконавці демонструють бої на справжніх бойових грузинських мечах.
 
Унікальні танці, музика і пісні виконуються в барвистих національних костюмах, доповнених світловим оформленням з урахуванням ультрасучасних технологій.
 
60 танцюристів, співаків і музикантів продемонструють вам свою виконавську майстерність, перенесуть вас в казково красиву країну, де все - порив вітру, стукіт барабанів і дзвонів, велична тиша гір і радісне дзюрчання гірських потоків - все пов'язано нерозривно з музикою, піснею і танцем.
 
Не пропустіть!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Черкаси.

Державний Ансамбль пісні і танцю «Дух Грузії» відбудеться 25 жовтня 2019, 19:00, п’ятниця в Палац культури "Дружба народів". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.