У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Cheshires

30 вересня 2017, 20:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Суперминор» – пожалуй, именно это словосочетание наилучшим образом охарактеризует предстоящий тур группы Cheshires. Так называется новый альбом, который меланхоличные альтернативщики из просоленной морем Одессы недавно выпустили и который им не терпится сыграть живьем. Пластинка была очень тепло встречена слушателями, что неудивительно: имея за плечами многолетний опыт, с этой работой группа сделала мощный рывок и вышла на совершенно новый уровень качества материала и звучания, на глазах превращаясь в новых героев украинской тяжелой музыки.
 
Многообразие настроений, сочный музыкальный симбиоз из альтернативного рока, метала и электроники, невероятно образная и непривычно тонкая для подобного жанра лирика, надрыв и абсолютная искренность на сцене – то, ради чего непременно стоит посетить один из чеширских концертов этой осенью, если музыка для вас это нечто большее, чем просто последовательность нот. Эмоциональная мясорубка гарантирована. Ну а как иначе? Это «Суперминор», это Cheshires.

Слушать: https://goo.gl/1yYzWw

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Черкаси.

Cheshires відбудеться 30 вересня 2017, 20:00, субота в Клуб "Міленіум". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+